Já, Ritsuiko Heike

26. února 2009 v 19:31 | Ritsuiko Heike | 
Ummm… Možná, že tyhle věci by se měly psát jako úplně první ze všech příspěvků na nový blog, ale vzhledem k tomu, že své snaze nedávám příliš velkou šanci, nechala jsem to plavat X_x


Tak… možná nejdřív nějaké ty nacionále? Nuže, jmenuji se Kristina Štenclová (obě i měkká!!!), narodila jsem se 26. května 1992 a bydlím v Duchcově (možná, že při troše štěstí to najdete na mapě u Teplic, sever Čech). Studuji na opravdu úžasném ústavu (…) TRIVIS v Ústí n/L, nyní tam trapčím druhým rokem (*potlesk, i´m not a šprt*). Mým postiženým snem je přifařit se k naší skvělé Policii ČR *pískot* . Nějak se mi tato představa vecpala na mysl, když jsem byla ještě malej pupíšek
(*hele, nesmějte se, v každé rodině je něco*). No, a tak to zůstalo.


Jsem sportovec (*obdivuje své svaly*). Mám za sebou 9 celkem úspěšných let juda a necelé 2 roky ju-jutsu (*obdivuje své ještě větší svaly*). Díky tomu jsem považována za chlapce (*Týnoš! Mr. Štencl! Silný ženo!*). Vy se možná smějete, ale děláte-li nějakou blbinu (*kdo tu mluví o aerobiku? *), těžko se tím na ulici ubráníte. Ledaže byste pustili rádio s nějakým uječeným songem?


Well, tím se dostáváme k hudbě. Poslouchám kde co lítá, respektive kde co zní v éteru rádia Evropa2. Mé nejoblíbenější skupiny jsou Cinema Bizarre (*hej, Luminore, koukej jít zpátky! *)a Nightwish (*Only Tarja, only Tarja…*). Zpěváky a zpěvačkami vás nudit nebudu, snad jen zmíním, že moc nemusím Avril Lavigne. Od nějakého určitého interpreta se mi líbí většinou jen pár písniček, nejčastěji ale jenom jedna. Nemám ráda hiphop a takové ty nedůstojné, neelegantní a hrubé skupiny ani interprety.


Nyní najedeme na oblíbené věci a koníčky. Sporty jsem už zmínila, tak sem přidám jenom mého koníčka. Jakože zvíře. Velký, chlupatý, lichokopytný čtvernohatý zvíře jménem Žeton (*smál se někdo? *), který se narodil o1. o6. o1, tudíž jsme oba Blíženci, tedy každý máme dvě osobnosti. Odtud také pochází má definice mě a Žetyho: My dva jsme čtyři v jednom. Skutečně je tomu tak. Vyskytla se sice jistá osoba, která můj vztah k Žetymu zpochybňovala, nicméně ona definice je pravdivá. Když se nechce makat mě, nechce se makat ani jemu (*chtělo se mě nebo jemu vůbec kdy makat? *). Dále miluji papání, spaní, čtení a flákání (* I ♥ U, my PC*). Můj nejoblíbenější autor? Jedině sir Arthur Conan Doyle. Jeho Sherlock Holmes je mým vzorem. Taktéž je tu i Agatha Christie. Hercule Poirot a jeho malé šedé buňky mozkové mne vždy odvedou od všedních záležitostí. Preferuji detektivní žánr, horory, fantasy, dobrodružné jen ty nejlepší, někdy si dopřeji i historické. Střílím z luku, kuše, i z pušky nebo z revolveru se slušně trefím. A miluji přírodu.


Zvláštní odstavec si zajisté zaslouží má závislost na manga (*už zas to bastardský ovoce? *) a anime (*vona kouká na kreslený pohádky!!! *). Přišla jsem k tomu někdy ve svých 13 letech, ale již za mala jsem byla regulérním fanouškem Pokémonů. Už ani nevím, které anime jsem shlédla jako první a kterou mangu přečetla jako svou premiérovou. Znám spoustu anime a mang, ale mým nejoblíbenějším už navždy zůstanou Hellsing a Fullmetal Alchemist. Ani jedno totiž nemá obdoby a jsou prostě úžasné, jak kreslená předloha, tak verze hozená na plátno. Nejvíce ovšem žeru mladého Waltera C. Dorneze, je tak sexy! (*slint*)


Co nenávidím? Nenávidím růžičkovou kapustu, horkou citronovou šťávu po ránu (*prý podpora metabolismu, pche X_x*) a posměvačné lidi. Nesnáším otravné poznámky proti mně, tomu co mám ráda a mým botám (* tmavě rudé martensky, slint 2x *). A pobídky, abych ukázala, co to z toho karate (*zabít je*) umím.


Eh, ještě malý detail- jsem trošku narciska (*Barbie ne, fuj*)a lehounce namyšlená, ale jenom lehounce… Opravdu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama