Psiren the Watchman

28. února 2009 v 22:27 | Ritsuiko Heike |  Já v Hellsingu

Udělám si z Vás srandu :D

Vytvořím si svoji postavu v Hellsingu.

Představuji Vám Strážce PsirenJméno: Psiren
Příjmení: nezjištěno
Rasa: upír, denní tvor
Národnost: neznámá
Datum narození: neznámé
Stav: neznámý
Zaměstnání: neznámé
Bydliště: neznámé

Psiren pochází z malé země ve středu Evropy. Jako nemrtvá páchala strašlivé a krvavé činy, než byla podrobena svým Mistrem, jehož identita nebyla nikdy odhalena. V době, kdy světu hrozí 3. světova válka vyvolaná Milleniem, je Psiren svým Mistrem poslána do Anglie, aby v Alucardově nepřítomnosti chránila lady Integru Wingates Hellsing.
Do Anglie byla na nějaký čas poslána i v době, kdy žil Integřin otec Abraham Hellsing, ale Integra samotná tehdy ještě nebyla na světě. Tehdy šlo o tiché odstranění několika zrádců z okolí jejího Veličenstva královny, kteří plánovali převrat v politice a omezovali Hellsing v jeho činnosti. Abraham Hellsing se musel obrátit na starého přítele z Evropy, který mu poslal Psiren se vzkazem ´´Vysátí se nemusíš bát. Nezdaru akce také ne.´´ Po dokončení mise se Psiren vrátila zpět ke svému Mistru a setrvala u něj až do chvíle, kdy byl Hellsingem opět požádán o pomoc- tentokrát lady Integrou Wingates Hellsing. Psiren se však představa, že bude muset svého Mistra znovu opustit, vůbec nezamlouvala, a i když plní svůj úkol- chránit lady Integru, svědomitě, dává jí najevo své opovržení, ačkoli lady Integra je dočasně jejím druhým Mistrem.
Při svém prvním poslání v Anglii měla poměr s mladým Walterem C. Dorneazem, v té době ještě aktivním členem organizace Hellsing.
Psiren byla přetvořena v mladém věku a jako nemrtvá dosáhla stáří přes 17oo let. V době páchání násilností se živila výhradně mladými muži (síla) a dívkami (krása). Svou silou se vyrovná Alucardovi a při svých střetech se oba velmi dobře baví. Jako zbraň používá starý válečný japonský meč s krvavou historií. Je schopna měnit se v mlhu a netopýry nebo se rozdělit na dvě osoby. Této schopnosti užívá především při ochraně Mistra (i lady Integry) v konfliktu- jedna její polovina chrání Mistra, druhá bojuje s nepřítelem. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama