Březen 2009

Heahengel (můj příběh)

31. března 2009 v 17:21 | lady Christine |  Výmysly
Můj předpředchozí článek pojednával o přesunutí mého báječného výmyslu na spešl blog vytvoření pro publikaci mého příběhu, který ani neměl název. Proč neměl název? Protože mě žádný inteligentní nenapadl .Až dneska ve škole mi tak nějak přišlo na mysl slovo ´´Heahengel´´.
Jo, jasně, co to je za blbost XD. Ale ona to až zas tak blbost není. Čtu teď historický několikadílný román od Bernarda Cornwella, konktrétně knihu ´´Bledý jezdec´´. Ne, není to fantazy, je to prostě historický román o dobách, kdy Vikingové- Dánové napadali Anglii a bojovali s Anglosasy. A v té době se používal takový dost nesourodý jazyk. Jména a vůbec všechny názvy se psaly mnohdy více způsoby, například Londýn byl Lundene nebo Lundenberg a tak podobně. Tak to bylo se vším. Tehdy se také rozmáhalo křesťanství. Slovo ´´Heahengel´´ je jedno ze slov používaných právě v souvislosti s křesťanstvím. Co to ale znamená, to neřeknu. Vysvětleno to bude v mém příběhu později.
Čus bambus, earslingové! XD XD (to je moc pěkné slovo, v současném slovníku to nejspíš nenajdete, ale co to znamená... až půjdete na velkou, mrkněte se do hajzlu XD)


Tady odkaz na můj konečně pojmenovaný příběh:
Heahengel- zkáza světa.

A kdybyste raději věděli dřív, že se toho máte vyvarovat, tady je úvodeček:

Manga girls2

29. března 2009 v 16:28 | Ritsuiko Heike /Psiren |  Manga pictures
Další picty XD. To jsem zase jednou prohledávala komp XD


Manga girls

29. března 2009 v 15:18 | Ritsuiko Heike /Psiren |  Manga pictures
Pár manga girl pictů XD


Kam zmizela ta zbastlenina...?

28. března 2009 v 23:14 | Ritsuiko Heike /Psiren |  Výmysly
Byla nebyla na mém blogu jedna rubrika. Ta rubrika se jmenovala ´´Můj příběh psaný mojí rukou´´ a obsahovala již podle názvu příběh o zkáze a záchraně světa, který se vyskytl už dávno v hlavě jisté Kristiny Štenclové, známé jako Psiren. A ten příběh dostal svou internetovou podobu teprve nedávno. A rubrika, která jej v sobě ukrývala, byla smazána, neboť za účelem publikování příběhu byl vytvořen blog. A ten je

Odkaz najdete jak v Oblíbených stránkách, tak v mém profilu XD
Tak čus XDPrvní ´´jarní´´ oheň

28. března 2009 v 19:40 | Oficiálně Kristina Štenclová |  ´´Tady je Štenclovo...!´´
Dneska jsme po půl roce jeli na chatu... Sice lehce pršelo, ae je poměrně teplo a je tu tak kráásně... Udělali jsme oheň na našem parádním ohništi a opekli si buřty... Musím říct, že mi fakt chutnaly, pěkně teplé, křupavé... No žrádlo. Vzpomněla jsem si na Dražku... Na naše haldy... Těším se, až tam zas pojedu... Na všechny ty lidi a koně... Jeej to budou haluze!
Teď ležím v chatě nahoře ve svým pokojíčku, sem tam smetu myší bobek a jsem on- line. Je to tu prostě paráda...


Anti hip hop song XD

28. března 2009 v 18:48 | Mr. Štencl |  Videa
Anti hip hop song
Je fakt skvělej, dobře provedenej, vyloženě chutnej!
A má moji plnou podporu XD


Hopity hop XDPurma hubne XD

28. března 2009 v 18:33 | Mr. Štencl |  Videa
Purma hubne aneb Když se bečka rozhodne snížit svou váhu a pomáhá jí Jirmus (=Hérus) XD
Tohle nemá obdoby XD
1A4 - 2A4 TRIVIS 4ewa XD XD


(Jsem Hérus, bůh mastnoty a smradu... XD)Umělá krev. Chutnala by Alucardovi?

24. března 2009 v 16:59 | Ritsuiko Heike /Psiren |  Svět

Umělá krev ve výrobě


Skupina britských vědců se stane pravděpodobně první na světě, které se podaří vyrobit umělou lidskou krev. A to z embryonických kmenových buněk.


Krve bude spousta
Výsledky přelomového objevu by mohly konečně vyřešit problém s nedostatkem krevních transfuzí na pohotovostech. Takto vyrobená krev by navíc byla prosta jakýchkoliv infekcí.

Vědci tvrdí, že budou schopni produkovat tolik krve, kolik bude potřeba. Umožní jim to vlastnost kmenových buněk - množit se v podstatě donekonečna.

Buňky bude možné získat od univerzálních dárců embryí s krevní skupinou nula negativní. Bude možné zaručit, že nebudou nakaženy infekcí, zejména proto, že nikdy nebyly v lidském těle.

Na projektu se pracuje už tři roky a jeho původním záměrem bylo právě zajistit bezinfekčnost transfuzí. Už několikrát se totiž stalo, že dárce svou krví rozšířil vážnou nemoc.

Etické komplikace?
Vědecká práce je už prakticky dokončena a nyní se čeká spíše na vyjádření etického panelu o legalitě takových zásahů. Pravděpodobně by se ale neměly objevit žádné vážné problémy, proč podobnou pomoc lidem nutně potřebujících krev nepovolit.

Pak už stačí najít jen dárce embryí, která mají šanci vyvinout se ve skupinu nula negativní. Ta je v lidské populaci celkem vzácná. Disponuje jí pouhých sedm procent lidí.

Nejvážnějším etickým problémem asi bude destrukce několika embryí, ze kterých se potom budou čerpat kmenové buňky. Uvidíme, zda to v zájmu lidstva klapne.


No nebylo by to príma? V Hellsingu by si nemuseli dělat starosti s ´´potravou´´ pro jejich hlavní zbraně- Alucarda a Victorii. Victorii to asi bude jedno, jenom aby tahle umělá krev chutnala Alucardovi... XD
Copak je to za studenta?

23. března 2009 v 17:11 | Oficiálně Kristina Štenclová |  ´´Tady je Štenclovo...!´´
Nenávidím němčinu. To je první fakt. Nenávidím VeP (pro neználky rovnáse Veřejný Pořádek >_<), to je druhý fakt. A teď ten třetí a rozhodný fakt. Nenávidím pondělí. Nejen proto, že je to první den v týdnu, takže po vstávání pěkně až na obídek je budíček v půl páté vskutku fenomenální. Nejen že jsem dnes lehce zaspala (ó děkuji, Vlastíku, teda vlastně táto), ae navíc máme v pondělí od sedmi pěkně dvouhodinovku Tělocvik. I´m lovin´ it... No, I hate it! Ne že bych byla extra líná (*kecá*), ae prostě takhle brzo cvičit se dá jen stěží. Vivat TRIVIS! (Do hnoje...)To je moje Panney. Moc si jí nevšímejte. Je totiž neodolatelně odporná :E
XD

Vztek neznámého původu >_<

22. března 2009 v 20:31 | Oficiálně Kristina Štenclová |  ´´Tady je Štenclovo...!´´
Nechápu, proč mě mamka nutí jet do stájí, když cejtim, že dneska to bude na nic, protože ve mě nezadržitelně a bez jakéhokoli důvodu stoupá děsnej vztek. Akorát budu na chudáčka Žetyho ošklivá, on můj vztek vycejtí a bude jak píchlej. Předpokládla jsem, že pokud mamka nepojede domů a ve stájích počká, něčeho se dočká. Taky že jo. Za psem Samem (majetek Míšy Sedlárové, hlavy to naší stáje) přijela jeho nevěsta a čtvrt hodiny byla u Sedlárů Sodoma Gomora, naštěstí jsem byla zrovna na vyjížďce, nebyla jsem tudíž svědkem plození. Heheh... A mamkou mi bylo řečeno, ať se uklidním. Na moji odpověď ´´Já jsem klidná.´´ mi odsekla že ne, a něco ještě přidala, ale já ji už (raději) neslyšela. Prostě den pod psa (Same...!)
(Na Žetyho jsem částečně ošklivá byla, ae když von je tak blbej a nečumí si pod nohy...?)

Stupeň radioaktivity: dnes stupeň 3


Dead boys don´t say NO...

21. března 2009 v 20:49 | Ritsuiko Heike /Psiren |  Pictures
Jj já vím, je to starý, ale na tom předposledním obrázku mi
Kira připomíná jednoho kluka z... Rychlých šípů! XD
A není to Mirek Dušín, ani nikdo z jeho čestných a spravedlivých přátel XD
nějakej šmejd je to XD
A Kira šmejd je, no... XD


Definice K.A.G.O.M.E.

20. března 2009 v 23:11 | P.S.I.R.E.N. |  Takové to okolo
A nyní se podívejme, co je Kagome zač... XD

K.A.G.O.M.E. : Kráčející Automat na Genocidu, Organizování Masakru a Eliminaci

Teda Kagome... Masakry? Genocida? Eliminace? Ty, taková křehká dívka? OMG...

Definice S.A.K.U.R.A.

20. března 2009 v 23:07 | P.S.I.R.E.N. |  Takové to okolo
Tak už vim, co je Sakura zač... A není mi z toho právě nejlépe... XD

S.A.K.U.R.A. : Sebevražedný Automaticky Konstruovaný Utlačovatel na Rychlou Anihilaci

Sakuro... Ty utlačovateli anihilačny XD XD

Definice P.S.I.R.E.N

20. března 2009 v 23:00 | P.S.I.R.E.N. | 
Moc si se mnou nezáhrávejte! Víte kdo já jsem? VÍTE KDO JÁ JSEM? Ne? Já jsem Poloautomatický Sebevražedný Inteligentní Rychlý Elektronický Nájezdník!!!
Nebo taky Pozitronový Stíhací Inteligentní Rychlý Efektivní Nájezdník!!!
Tak bacha na mě!
(Nájezdník jako nájezdník...)

XD XD XDChibi Sakura s katanou

20. března 2009 v 22:27 | Ritsuiko Heike /Psiren |  Pictures
Tééda, dneska mi štěstí přeje :) Samé hezké obrázky XDTřešňová XD

20. března 2009 v 22:17 | Ritsuiko Heike /Psiren |  Pictures
Prdlajz Listová, Saku, ae Třešňová! XD XD


Kawaii ´´Sakura´´ for Sakura- chan

20. března 2009 v 21:58 | Ritsuiko Heike /Psiren |  For Friends

Ať žije Google a Photofiltre! XD
Děsná práce ty rámečky... a ty barvy, řádně je vyladit...
Ale co bych pro Sakurku neudělala... že, Saku?
Mimochodem- nové bezpečnostní prvky. Jen tak na zkoušku...


Kdo je najde...? XD XD
Paňáca, nabodnutý Incognito a Frankensteinova nevěsta aneb zdánlivě nekonečný příběh

20. března 2009 v 18:50 | Oficiálně Kristina Štenclová |  ´´Tady je Štenclovo...!´´
Toto je dodatek k mému předchozímu článku Paňáca, Incognito a Frankensteinova nevěsta. Neodvažovala jsem se totiž ten předchozí článek upravovat, mohlo by se stát, že se mé pomalé připojení zblázní a článek bude v čoudu i s obrázky, které nyní ukládám sem XD

Pokud by někoho zajímalo, co je s mými lepenkovými přáteli teď, mají se velice dobře. Frankie je připevněná na špejli, špejle zapíchlá ve stojánku a stojánek trůní na poličce, kde ostatně dlí i expaňáca, nyní Incognito. I jemu se vede dobře. Je ´´přibitý´´ na kříž z moduritu...

Podívejte se na jejich krásné fotografie XDPaňáca, nabodnutý Incognito a Frankensteinova nevěsta

19. března 2009 v 23:11 | Oficiálně Kristina Štenclová |  ´´Tady je Štenclovo...!´´
Váhala jsem, kam tuhle zbastleninu zařadit, nakonec jsem tedy vybrala tuto rubriku, protože jenom můj výtvor to není a navíc tyhle blbosti zabavily mě a moji spolužačku při lehkých předmětech (jakým Čj bezesporu je, tedy alespoň pro mě, protože já mám z češtiny za jedna XD), takže patří do spíše ´´deníkovské´´ kategorie.
Tedy, abych Vám to vysvětlila... Bára (kamarádka) si nosí do školy takovou tu žlutou papírovou lepenku. A neustále si s tím hraje. A dneska se najednou pokoušela připevnit na můj kelímek od Coly jakési torzo lidkého těla bez hlavy, vyrobené právě z oné zmíněné lepenky. Prý ho chce ukřižovat. A protože já jsem umělec (*pfff!*), dodělala jsem paňácovi hlavu a na kelímek ho nakonec skutečně přilepila. Poté jsem vytáhla mobil a paňácu si vyfotila. Posléze jsem dostala další nápad- do červeného srdíčka na hrudi (jsem detailista, paňáca měl i xicht, sice neumělý, ale měl, asi takovýhle :-) ) zabodla Bářin špendlík (jaká to vybavená žena!) a znovu si nebohého paňácu vyfotila. Následovalo bodnutí do pomyslných genitálií (to začala Bára, ona hentai, ne já!) a opětovné focení. No... a pak... při pohledu na brčko... vytanula mi v hlavě vzpomínka na anime Hellsing, na Incognita nabodnutého na kůl... neodolala jsem... bylo sice třeba paňácu chirurgicky upravit, ale nakonec se operace zdařila a paňáca byl postupně napíchnut na tužku, propisku a na brčko. Všechny tyto tři ´´kolíky´´ mu trčely pěkně z pusy, až takovou jsem si s tím dala práci. Další focení. Vrácení brčka i s Incognitem do kelímku a Cola byla pita vesele dál... A pak najednou... ´´Uděláme mu kamarádku!´´ Fajn, lepenku sem, jde se na to... Ručičky a nožičky made by baluska_, zbytek made by Psiren. I vlasy měla ona žena, z kapesníku, dlouhé, střapaté... Ňadra velká, útlý pas, štíhlou nožku, dlouhý vlas... Prostě ideál lepnekové krásy XD. Následoval modeling, kde se ona žena, mnou nazvaná Frankensteinova nevěsta, ocitala v různých pózách. V modelingu se pokračovalo i u mě doma, kde jsem své a Báry dílo dovedla k dokonalosti. Jsem prostě génius XD

Falešnej Harry Potter

19. března 2009 v 15:56 | vysmátá Psiren |  Pictures
Teda tohle mě dostalo XD Falešnej Harry Potter a spěšný vlak do Bradavic XDJó jó stihnu to! XD XD