Heahengel (můj příběh)

31. března 2009 v 17:21 | lady Christine |  Výmysly
Můj předpředchozí článek pojednával o přesunutí mého báječného výmyslu na spešl blog vytvoření pro publikaci mého příběhu, který ani neměl název. Proč neměl název? Protože mě žádný inteligentní nenapadl .Až dneska ve škole mi tak nějak přišlo na mysl slovo ´´Heahengel´´.
Jo, jasně, co to je za blbost XD. Ale ona to až zas tak blbost není. Čtu teď historický několikadílný román od Bernarda Cornwella, konktrétně knihu ´´Bledý jezdec´´. Ne, není to fantazy, je to prostě historický román o dobách, kdy Vikingové- Dánové napadali Anglii a bojovali s Anglosasy. A v té době se používal takový dost nesourodý jazyk. Jména a vůbec všechny názvy se psaly mnohdy více způsoby, například Londýn byl Lundene nebo Lundenberg a tak podobně. Tak to bylo se vším. Tehdy se také rozmáhalo křesťanství. Slovo ´´Heahengel´´ je jedno ze slov používaných právě v souvislosti s křesťanstvím. Co to ale znamená, to neřeknu. Vysvětleno to bude v mém příběhu později.
Čus bambus, earslingové! XD XD (to je moc pěkné slovo, v současném slovníku to nejspíš nenajdete, ale co to znamená... až půjdete na velkou, mrkněte se do hajzlu XD)


Tady odkaz na můj konečně pojmenovaný příběh:
Heahengel- zkáza světa.

A kdybyste raději věděli dřív, že se toho máte vyvarovat, tady je úvodeček:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Orihime Orihime | Web | 31. března 2009 v 21:32 | Reagovat

Hlásneš za mňa PLS*QO tu?ďakujem!!!

http://welovemanga.blog.cz/0903/3-kolo-sons

Pesnička je Lady GaGa poker face

2 naposledy naposledy | Web | 3. října 2010 v 14:01 | Reagovat

Ahoj ty jsi na Trivis?A kde Praha?Pls pomož mi najít lidi z Trivis Praha co na ní jsou nebo jí dodělaly nejlépe dálkově na 3 roky,nevís je učivo stejný na 4roky tak na návstavbu.Pls pomož mi,jde mi o společné učení nebo odkoupení všeho toho co kdo z Trivis už nepotřebuje.Děkuju za odpo na mím blogu nebo tam je na úvodní stránce E-mail na mě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama